На Золочівщині 16-річний мотоцикліст загинув після зіткнення з огорожею

Опубліковано:
2 Червня, 2026 о 13:48

У Золочівському районі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю неповнолітнього водія мотоцикла. Від отриманих травм 16-річний хлопець помер у лікарні.

Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації.



Аварія трапилася 1 червня близько 20:50 у селі Волиця-Деревлянська Буської громади. За попередньою інформацією правоохоронців, 16-річний житель села Соколя, керуючи мотоциклом Mustang на вулиці Івана Франка, не впорався з керуванням.

У результаті мотоцикл виїхав за межі проїжджої частини та врізався в огорожу.

Постраждалого госпіталізували до КНП «Буська центральна районна лікарня». Попри зусилля медиків, врятувати хлопця не вдалося.

«Внаслідок ДТП водія мотоцикла госпіталізовано до КНП «Буська центральна районна лікарня», де в приймальному відділенні від отриманих травм він помер», — зазначили у департаменті.

Обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють правоохоронці.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #аварія, #дитина, #ДТП



Статті

Інтерв'ю
«Львівщина готується до нових викликів»: Максим Козицький про бронювання, енергетику, медицину та дороги
14:43, 17 Червня, 2026

«Львівщина готується до нових викликів»: Максим Козицький про бронювання, енергетику, медицину та дороги

Блоги

ТОП новини Львівщини: