Із господарства 58-річного жителя Бережан зникла електроболгарка. Чоловік залишив гараж незамкненим.
Виявилось, що у приміщення проник 48-річний бережанин, який вже мав проблеми із Законом. Зайшов на подвір’я непоміченим, побачив у гаражі електроінструмент, взяв його та й пішов. Болгарку продав, а на отримані грожі купиввипивки для себе та друзів. У скоєному крадії зізнався. Йому інкримінують статтю 185 ККУ (крадіжка).
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- На Стрийщині чоловіка засудили до 6 років ув’язнення за крадіжку картки та збут наркотиків
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області