Втопився, пливши човном за продуктами
Фото з мережі Інтернет

67-річний пенсіонер проживав у невеличкому хуторі Красне Гусятинського району. У населеному пункті не залишилося жодного магазину. Щоб купити провізії, вирішив  переплисти Збруч і скупитися вже на Хмельниччині.   Чоловік взяв в оренду невеличкого човна на турбазі. Минуло 10 хвилин, працівники помітили, як човен перевернувся та кинулись на допомогу. Та врятувати пенсіонерка не вдалось.

До слова, кілька місяців тому там за схожих обставин перевернувся човен із подружжям. Тоді загинув чоловік.



За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #вода, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #смерть, #тернопіль, #тернопільські новини, #трагедія, #човен



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: