На минулому тижні у чемпіонаті Тернопільської області з футболу відбувся 7-й тур у першій лізі

05.06.2017 20:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Найцікавішим, безперечно, став поєдинок 5-го туру у вищій лізі, в якому чортківський «Кристал» на власному полі здобув велику перемогу над середняком ліги - зборівським «Колосом». У дебюті матчсу після передачі Володимира Гайкового врозріз між двома захисниками на ударну позицію вийшов Андрій Різник і метрів із шести пробив у дальній кут воріт. На 20-й хвилині капітан «Кристалу» Юрій Заставецький прямим ударом зі штрафного у «шістку» збільшив перевагу чортківчан до двох м’ячів. У середині другого тайму Іван Тарабалка замкнув дальню стійку після подачі кутового. А незадовго після передачі Володимира Гайкового віч-на-віч з голкіпером суперника вийшов Олександр Штибель і точно пробив поміж ніг воротарю «Колоса».

ФСК «Кристал» (Чортків) – «Колос» (Зборів) – 4:0 (А. Різник, 7, Ю. Заставецький, 20, І. Тарабалка, 70, О. Штибель, 75).

0

У першій лізі на особливу увагу заслуговують два матчі. В Копичинцях у рамках 6-го туру зустрічалися команди, які цього сезону ще не втрачали очків – місцевий ФК та теребовлянська «Нива». Обидва голи підопічні Ігоря Яворського забили після перерви.

ФК «Копичинці» – «Нива» – 0:2 (Р. Луцик, 49, М. Штанкевич, 83).

А в перенесеному матчі 4-го туру досвідчений підволочиський «Збруч» поступився молодому, але амбітному ФК «Тернопіль-Педліцей». Інтрига в матчі тривала до самого фінального свистка. А долю зустрічі вирішив точний удар головою капітана ліцеїстів Романа Волохатого.

«Збруч» – ФК «Тернопіль-Педліцей» - 0:1 (Р. Волохатий, 90+2).

Результати матчів 7-го туру: ФК «Скалат» – ФК «Шумськ» – 1:2 (Р. Бабій, 73 – С. Коваль, 90, А. Галюк, 90+4); ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Копичинці» – 0:0; ФК «Грабовець» – «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – 1:5 (Р. Хома, 65 – В. Тимощук, 13, О. Зубик, 33, з пен., І. Плосконіс. 58, 73, А. Слотвінський, 87); «Збруч» – «Тривалети» (Кременецький р-н) – 1:0 (А. Біскуп, 7).