На Сихові новий автобус «Електрон» з’їхав з дороги в обрив (Відео)

Опубліковано:
17 Червня, 2017 о 17:13
На Сихові новий автобус «Електрон» з’їхав з дороги в обрив (Відео)
Фото з мережі Інтернет

У четвер, 15 червня, у Львові на вул. Сихівський новий автобус «Електрон» з’їхав з дороги на узбіччя. Імовірною причиною ДТП перевізник назвав те, що водія засліпило сонце, – пише zaxid.net.

ДТП сталась на повороті з вул. Сихівської на вул. Зелену. Як видно на відео, оприлюдненому свідком Ярославом Гірником у Facеbook, автобус, який курсує за маршрутом №46 (вул. Миколайчука – просп. Червоної Калини), перетнув зустрічну смугу руху, з’їхав на узбіччя і зупинився безпосередньо перед обривом.



Зазначимо, що маршрут №46 обслуговує комунальний перевізник АТП-1 і на ньому лише місяць тому, у травні, почали курсувати нові автобуси «Електрон».

Як розповів ZAXID.NET директор АТП-1 Ярослав Іванець, водій та пасажири автобуса не постраждали, автобус також не зазнав ушкоджень.

«За словами водія, його засліпило сонце, внаслідок чого він на повороті з’їхав з дороги. Завтра водія відправимо на детальний медогляд, щоб з’ясувати, чи може він керувати автобусами в подальшому», – зазначив Ярослав Іванець.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #автобус, #ДТП, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #поліція



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: