Львову потрібний міський голова, а не кандидат у Президенти, – Вергелес

"Самопоміч" закликали припинити маніпулювати громадою і почати працювати.

21.06.2017 18:30   Джерело: Тетяна Вергелес - журналіст
Опубліковано : Гнат Тарківський

Про це Тетяна Вергелес написала на власній сторінці у мережі Facebook, звертаючись до Ольги Березюк, що голодує під стінами Львівської міської ради у знак протесту проти "сміттєвої блокади".

"Мужня Ольга. Ольга Березюк А що робити, якщо "закритий клуб" "Самопоміч" не працює, а все "креативить" - граються у голодування, вивішують на Ратуші якісь антиурядові плакати, спілкуються з Києвом через Фейсбук. А в райони посилають підлеглих про щось там домовлятися, за принципом "Свисни, Йвасю, ти дурніший". Львів завалений сміттям, а вони по ефірах про загальнокосмічний заколот проти них розводяться. 
Як пережити літо у купі сміття? Скільки можна?! Майстри фокусів, а не реальної роботи, припиняйте прикриватися львів'янами, маніпулювати громадою. Львову потрібен міський голова, а не кандидат у Президенти", - написала журналістка, коментуючи голодування чиновниці Львівської обласної державної адміністрації Ольги Березюк.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Тетяна Вергелес - журналіст