У Львові готуються до будівництва надсучасного ІТ-кварталу

27.06.2017 10:00   Джерело: Справжня варта
Опубліковано : Тарас Жак

Наприкінці 2017 року стартує будівництво інноваційного кварталу Lviv Innovation District IT Park. НА території заплановано збудувати 6 восьмиповерхвоих офісних будинків, 2 офісних центри - 22 та 12 поверхів заввишки, що вже є рекордом висоти для міста, а також торговий центр, кінотеатр, готель, надземний та підземний паркінги, філіали університетів з лекторіями та лабораторіями, а також дитячий садок та зелену зону. За словами СЕО Lviv IT Cluster Степана Веселовського, наразі резидентами проекту вже є 3 великі компанії, які займуть більше 50% завантаженості кварталу, - пише Справжня варта.

Перемовини з іншими потенційними орендаторами теж ведуться. Розробником стане архітектор Forum Lviv, Володимир Женчак. Інвестором проекту стала компанії Galereja centreб яка вже вклала 95 мільйонів в перший етап будівництва. Максимальні терміни здачі кварталу в користування - 2027-2028 роки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Справжня варта