Львівська область показала блискучі результати при здачі ЗНО: подробиці

29.06.2017 12:00   Джерело: 032
Опубліковано : Тарас Жак

Учні шкіл Львівської області цьогоріч здали ЗНО на дуже високому рівні, - пише 032.

Сьогодні про це розповіла Любомира Мандзій – директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА і Лариса Середяк – директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Любомира Мандзій зазначила, що аж 5 випускників шкіл отримали по 400 балів і 42 — по 200 балів.

Загалом 400 балів отримали три учні фізико-математичного ліцею ( математика і фізика), один учень з Львівського НВК ім. В.Стуса (математика і англійська мова), одна учениця з Яворівської гімназії ( біологія та хімія).


По 200 балів з української мови та літератури отримала одна особа з Львівської гімназії «Престиж». З англійської мови чотири людини (троє зі Львова і один з Червоноградської СШ №8). Що стосується німецької мови, то  шестеро школярів зі Львова, четверо з СЗШ №28 і по 1 людині з Гімназії ім.В.Симоненка і СЗШ №8 отримали по 200 балів.

З математики на 200 балів здали 12 людей ( одинадцять з фіз-мат.ліцею, Сихівської гімназії, Економічного ліцею, СШ №21, а також одна людина з Новояворівської НВК).

Історію України четверо людей здали на 200 балів. А саме з Академічної та Класичної гімназій, з Червонограду і Солонківської школи пустомитівського району.

З біології 8 людей здали ЗНО на 200 балів. Троє з них загалом з Львівських шкіл, троє з фіз-мат.ліцею, один з НВК школи 1 ст- гімназії, а також з Дрогобича, Пустомит, Яворівська, Мостиського району і Сокальського району.

З фізики на відмінно здав лише один учасник — школяр з Львівського фіз.-мат. ліцею-інтернаті при ЛНУ ім.І.Франка.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: 032