Під час флеш-мобу з нагоди Дня курсанта майбутні офіцери у супроводі військового оркестру виконали новий марш української армії – “Зродились ми великої години”. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службі Національної академії сухопутних військ.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік