У Львові ремонтують школи: що зміниться у закладах

05.07.2017 10:00   Джерело: Твоє місто
Опубліковано : Тарас Жак

До початку навчального року у львівських школах відновлюють спортивні майданчики, ремонтують басейни, санвузли та харчоблоки, - пише Твоє місто.

На цей час ремонтні роботи проводять у 94 школах та восьми позашкільних навчальних закладах. Зараз у навчальних закладах є 28 басейнів, 11 з них потребують ремонту. До 2020 року планують відновити роботи усіх недіючих басейнів та відремонтувати до 2018 усі санвузли, відновити харчоблоки до 60% навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Поступово відновлюють та ремонтують спортивні майданчики і стадіони, які є поблизу шкіл. Цього року ремонтують 15 таких об’єктів. Крім цього, управління освіти ЛМР планує провести ремонтних робіт ще у 42 навчальних закладах. 

Щодо спортивних залів, то із 157 приміщень 133 потребують ремонту. В цьому році управління освіти ремонтує 10 спортивних залів.

Загалом у міському бюджеті на 2017 рік передбачено 136,42 млн грн. на ремонти у школах та дитсадках Львова.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Твоє місто