У Львові на вулиці Ковальській, 18-річний хлопець хотів зробити селфі, проте впав із мосту. Про це пише Depo.Львів з посиланням на ГО “Варта-1”.
Як йдеться у повідомленні, у хлопця поламана нога, а також обпечена шкіра, оскільки він зачепив високовольтну лінію.
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших