Які карети виготовляли в Львові сто років тому

24.07.2017 19:13   Джерело: LvNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

В 1879 році в Львові було розпочато виробництво карет, екіпажів, візків. Автором ідеї був Міхал Міхальський, польський ремісник (коваль), підприємець, громадський діяч та президент Львова XII каденції. До речі, після приєднання Львова до СРСР у вересні 1939 року посада президента Львова була скасована. Натомість була запроваджена посада Голови Тимчасового уряду.

Читайте також

Курортний Великий Любень на ретро фото

Міхал Міхальський сам походив із ремісничої родини. Народився 29 вересня 1846 року в м. Львів. Навчався на коваля. 1873 року був майстром, власником ковальської майстерні, з якої в 1879 року утворив завод, на якому виготовляв пасажирські візки різних типів. Знаходилась вона по вулиці Св.Михайла, 6.

Якщо ви вирішите, що лише сучасне автомобілебудування створює величезну кількість марок машин і їх різновидів, ви помилитеся. Виявляється і в минулі століття засобу пересування мали безліч моделей з вигадливими назвами вже малозрозумілими сучасній людині. Як доказ представляємо каталог візків Міхала Міхальського зі Львова, який датований 1908 роком.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Джерело фото: http://pochodzimyzelwowa.pl


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews
Загрузка...