Стало відомо, як розкрадалися гроші на Львівському бронетанковому заводі

22.07.2017 11:00   Джерело: Народна правда
Опубліковано : Тарас Жак

Національне антикорупційне бюро в соцмережі Твіттер опублікувало наочну схему розтрати коштів в процесі закупівлі двигунів для потреб Збройних Сил України, - пише Народна правда.

Згідно зі схемою, ДП “Львівський бронетанковий завод” виграв тендер Центрального бронетанкового управління збройних сил України на закупівлю двигунів для танків. За документами, “ЛБТЗ” закупив у компанії “Булет Лайн” 40 двигунів В-46-6 і поставив їх ЦБУ ВСУ, пише “Народна Правда”.

За фактом, завод отримав двигуни, які вже були у вжитку від третьої особи без документів, оформивши фіктивний договір з “Булет Лайн”.

Таким чином, виходячи зі схеми НАБУ, завод у Львові за фіктивними документами поставив армії двигуни, які вже були у вжитку і пройшли капремонт під виглядом нових.

В результаті, державі завдано 28,5 млн гривень збитків.

Нагадаємо, 14 липня, в день візиту президента України Петра Порошенка, на Львівському бронетанкововому заводі працівники НАБУ проводили оперативні заходи.

Згодом стало відомо, що Національне антикорупційне бюро затримало директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа, його заступника Олега Ткаченка та ряд посадових осіб Збройних сил України, які підозрюються у розтраті бюджетних коштів на суму 28,5 млн грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Народна правда