У Червонограді розчистять підземелля палацу Потоцьких

04.08.2017 15:00   Джерело: zaxid.net
Опубліковано : Львівський Новинар

У Червонограді організовують літній молодіжний табір, учасники якого впродовж тижня розчищатимуть підвалини палацу Потоцьких. А 14 серпня там організують Великий Кристинопільський бал. Про це повідомляє місцеве видання Ехо Червонограда, - пише zaxid.net.

Мотиваційно-рекреаційний табір «Krystynopol summer camp» стартує в Червонограді 7 серпня на базі Палацу Потоцького (Музей історії релігії). Молодь від 14 років протягом восьми днів розчищатиме підвалини палацу Потоцьких, слухатиме лекції, тренінги, воркшопи із неформальної освіти, а також матиме вечірню розважальну програму.

Читайте також

Інтер’єр, який ви ніколи не побачите. Унікальні фотографії залів Підгорецького замку на Львівщині

Учасникам табору читатимуть лекції, зокрема і співзасновник волонтерського табору «Будуємо Україну разом» та молодіжної платформи «Вільна хата» в Краматорську, засновник «Соціальної майстерні» Андрій Левицький.

Табір завершиться грандіозним святом 14 серпня.

За інформацією видання «Новини Прибужжя», мотиваційно-рекреаційний табір «Krystynopоl summer camp» ‒ один з чотирьох проектів для молоді Червонограда, мета яких активувати молодь, спонукати до корисних справ. Для цього Червоноградська міська рада виділила 30 тисяч гривень.

Участь у таборі «Krystynopоl summer camp» безкоштовна. Дедлайн подання заявок ‒ 5 серпня. З детальнішою програмою можна ознайомитись тут.

Додамо, що до 1951 року Червоноград називався Кристинопіль. Палац Потоцьких у Червонограді - пам'ятка архітектури місцевого значення, збудований у 18 сторіччі. Зараз у приміщенні працює філія Львівського музею історії релігії. Після реконструкції підземелля палацу Потоцьких обіцяють відкрити для театралізованих екскурсій.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: zaxid.net