У Буському районі на Львівщині штрафують водіїв вантажівок, які у спеку продовжують курсувати дорогами області. Про це пише Depo.Львів з посиланням на депутата Львівської облради Петра Жукровського.
“Працівниками Буської поліції була складена постанова на порушника”, – повідомив Жукровський.
Перегляньте також:
- Мешканку Львівщини оштрафували за запуск феєрверків під час воєнного стану
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам