Мандрівка у глибину століть

08.08.2017 10:00   Джерело: Міст
Опубліковано : Львівський Новинар

У неділю, 6 серпня, поблизу села Урич Сколівського району Львівської області завершився фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!». Він тривав три дні, впродовж яких відбувалося те, що вважається неможливим – організаторам вдалося повернути історію назад. Життя древнього граду Тустань було відтворене в усіх проявах: від ремесел до розваг. Ентузіасти-реконструктори провели запеклі сутички воїнів-русичів із ворогами. У програмі також – стрільби з луків та арбалетів, штурм фортеці, катання на конях та численні майстер-класи, - пише Міст.

Цю місцину з могутньою скелею, яку сама природа створила як неприступну фортецю, справедливо називають унікальною пам’яткою історії та архітектури. Більше того, подібної не знайдете в усьому світі. У ІХ – ХVI століттях тут стояла твердиня та митна чата на відтинку Великого шовкового шляху із Китаю до Португалії. А сьогодні це популярний туристичний об’єкт, який дає можливість усім відвідувачам торкнутися сивої давнини.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Міст