У Львові шукають молодих педагогів

16.08.2017 17:00   Джерело: zaxid.net
Опубліковано : Львівський Новинар

У школах та дитсадках Львова є 142 вакансії для молодих педагогів. На роботу готові прийняти випускників вищих навчальних закладів відповідного профілю. Про це ZAXID.NET повідомила керівниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Зокрема, є 25 вакансій для вчителів інформатики, 15 – для вчителів англійської мови, 13 – польської мови, 14 вакансій для соціальних педагогів, 11 вакансій для керівників шахових гуртків, 6 вакансій для вчителів початкової школи.

Читайте також

У львівських гуртожитках першокурсникам бракує місць
Львівський ветуніверситет увійшов у ТОП-10 аграрних вишів України

«У дошкільних закладах є потреба у вихователях, музичних керівниках, інструкторах з фізкультури. А в школах найбільша потреба у вчителях інформатики, фізкультури, та іноземних мов, особливо польської, зараз її часто обирають як другу іноземну мову у школах», – зазначила Зоряна Довганик.

За її словами, велика кількість вакансій для вчителів інформатики зумовлена тим, що люди з відповідною освітою легко знаходять у Львові роботу у різноманітних ІТ-компаніях.

Із повним переліком вакансій можна ознайомитися на сторінці управлінні освіти Львівської міськради у Facebook. Зацікавленим молодим педагогом рекомендують надсилати резюме на адресу osvitalviv@ukr.net або безпосередньо контактувати із керівниками навчальних закладів, в яких є відповідна вакансія.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: zaxid.net