Суд на Львівщині скасував рішення райради, яка вимагала публічного вибачення журналістки перед депутатом

20.08.2017 21:00   Джерело: Детектор
Опубліковано : Львівський Новинар

Золочівський районний суд (Львівська область) визнав протиправним і скасував рішення Золочівської районної ради про те, що депутатка і журналістка Леся Горгота повинна вибачитися за свій матеріал в газеті «Наша українська справа», - пише Детектор.

Інформацію було оприлюднено 2 серпня 2017 року на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, повідомлявє Інститут масової інформації (ІМІ).

Раніше Золочівська райрада ухвалила рішення про публічне вибачення депутатки райради Лесі Горготиперед депутатом Олегом Банахом, про якого вона написала у статті «Проект Медведчука-Путіна на Золочівщині».

За словами юриста ІМІ Максима Ратушного, суд вірно встановив порядок захисту честі, гідності та ділової репутації, який було порушено, що й нівелює оспорюване позивачем рішення райради.

Нагадаємо, у березні 2016 року Золочівська районна рада (Львівська область) ухвалила рішення, яким підтримала заяву депутатських фракцій райради про публічне вибачення депутатки райради, головної редакторки видання «Наша українська справа» Лесі Горготи перед депутатом Олегом Банахом, про якого вона написала у статті «Проект Медведчука-Путіна на Золочівщині», що вийшла 19 березня в газеті «Наша українська справа». Леся Горгота зазначила, що вибачатися перед колегою не збирається.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Детектор