До 1 вересня на Львівщині запрацюють 5 нових шкіл

23.08.2017 14:00   Джерело: Варіанти
Опубліковано : Львівський Новинар

Також при дитсадках області відкрили додатково понад 2100 місць, що є найкращим результатом в Україні.

Про це сьогодні повідомила під час прес-конференції директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, передає кореспондент Варіантів.

До початку нового навчального року на Львівщині запрацюють п'ять нових шкіл: у с. Нижня яблунька Турківського району (на 360 дітей ), у с. Сторона Дрогобицького району (на 200 дітей), а також три школи у Пустомитівському районі – початкова школа у с. Сокільники (на 180 дітей), у с. Гамаліївка (180 дітей) та у с. Наварія.

"Львівщина є першою за кількістю шкіл, які ми відкриваємо до 1 вересня. Всі ці школи є державними. Крім того на Сихові також відкривається одна приватна школа. Але до кінця цього року у нас на меті є відкриття ще однієї або навіть двох шкіл", – розповіла Любомира Мандзій.

За її словами, Львівська область є лідером і за кількістю додаткових місць, які відкрили у дитсадки до 1 вересня.

"Нам вдалося відкрити 2122 додаткових місця. Це і надбудови, і реорганізація, і додаткові групи. Але це не межа. До 1 січня 2018 року ми плануємо відкрити ще понад 1000 додаткових місць у ДНЗ", – додала Любомира Мандзій.

Нагадаємо, у Львові майже 4000 дітей не потрапляють у садки через неналежну організацію електронної черги.

Додамо, в загальному по Україні на 100 місць у дитсадок претендують 117 дітей, а на Львівщині – 129.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варіанти