Законність обрання директора органного залу у Львові досі не перевірили

07.09.2017 12:00   Джерело: Твоє місто
Опубліковано : Львівський Новинар

Рішення слідчої комісії стосовно законності обрання директором Будинку органної та камерної музики Юліана Винницького, яке мали оголосити ще вчора, 4 вересня, відклали. Причиною затримки є відсутність оформленого згідно з законодавством протоколу засідання конкурсної комісії. Про це Tvoemisto.tv розповіла директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

«Ми вже маємо більше 60 скарг та звернень від мешканців міста, кандидатів на посаду та членів конкурсної комісії, які апелюють до порушення процедури. Щоб робоча група могла зробити якісь висновки, необхідно мати офіційний документ – протокол із зафіксованою процедурою, перебігом засідання, голосування, його результатами. Наразі ми його ще не маємо», – пояснює вона.

За її словами, згідно з законодавством подати протокол конкурсна комісія мала б упродовж трьох робочих днів після засідання. На сьогодні вже минуло майже два тижні. Бунда говорить, що вони як орган управління не можуть втручатися в діяльність комісії і не мають важелів впливу на неї.

«Ми можемо тільки подзвонити до голови комісії і попросити його якомога швидше оформити протокол, зібрати підписи членів комісії. Сподіваюся, найближчими днями в нас буде цей документ, і до кінця тижня ми вийдемо вже на якісь висновки», – каже вона.

Депутатка міської ради та одна з членів конкурсної комісії Юлія Хомчин розповідає, що тільки сьогодні, 5 вересня, до неї зателефонував голова конкурсної комісії Михайло Підгурський та повідомив, що протокол було сьогодні зареєстровано у ЦНАПі, і попросив його підписати. Хомчин попросила його надіслати їй документ для ознайомлення з текстом перед підписанням.

У свою чергу Михайло Підгурський говорить, що не знає, чому досі не здали протокол, оскільки він з минулого тижня є в управлінні культури в 320 кабінеті.

«Мабуть, тому що всі члени комісії його ще не підписали, і то треба питатися в них, чому так вийшло. На сьогодні вже всі вони знають, що мають прийти в 320-й кабінет і підписати. Декого обдзвонювала міська рада, декого навіть я сам», – каже він.

Підгурський припускає, що затримка зі здачею протоколу та його підписанням могла виникнути через зайнятість як членів комісії, так і секретаря.

«Люди працюють на різних роботах, одні у відрядженні, інші ще десь, секретар була у відпустці. То є стандартна практика: протокол заповнюється не тоді, коли треба, а тоді, коли вийде. Тим більше є багато різних комісій, тому дуже важко дотримуватися всім усіх норм», – пояснює він.

Михайло Підгурський говорить, що сам протокол вже підписав, як і ті члени конкурсної комісії, що голосували за Юліана Винницького: «У нас немає такого, що я, як голова, маю його підписувати останній».

Нагадаємо, що 23 серпня конкурсна комісія обрала директором органного залу Юліана Винницького, який очолює цей заклад з 1988 року. Інший кандидат на посаду – Іван Остапович – відразу повідомив, що збирається оскаржувати це рішення. Наступного дня, 24 серпня, незгодні з результатами конкурсу пікетували Будинок органної музики. Заступник міського голови з питань розвитку повідомив на брифінгу 28 серпня, що законність обрання Винницького директором органного залу перевірить слідча комісія. Результати перевірки обіцяли оголосити 4 вересня.

Анна Журба


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Твоє місто