П’яного працівника «Муніципальної дружини» звільнено, – Юрій Діль

12.09.2017 15:00   Джерело: ДивисьInfo
Опубліковано : Новини Львівщини

В інтернеті поширили відео, де працівник «Муніципальної дружини» у робочій формі ходить вулицями міста у нетверезому стані. Інцидент трапився у п’ятницю, 8 вересня, у той ж день працівника було звільнено з ЛКП «Муніципальна дружина». 

Про це повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

«П’яний чоловік йшов вулицею Львова вже після роботи, але повертався додому у робочій формі. Оскільки це було у післяробочий час, то ми його не можемо судити по статті. У керівника відділу отримали заяву на звільнення цього чоловіка, зробили коротке розслідування, щоб вияснити те, чи це наш працівник, чи просто людина, яка десь взяла нашу форму. Розслідування довело, що це таки наш працівник і він йшов після роботи додому. Чоловіка звільнено 8 вересня, у той ж день, коли було зафіксовано його на відео і ми отримали звернення на «Гарячу лінію міста». Ми дякуємо громаді міста за пильність», – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ДивисьInfo