На Львівщині масово грабують родинні склепи на цвинтарях (Відео)

19.09.2017 00:07   Джерело: Варта 1
Опубліковано : Новини Львівщини

Почастішали випадки грабежів на цвинтарях. Розбиті та пограбовані родинні склепи можна зустріти  в Бориславі, в Трускавці, і в Дрогобичі. Про це повідомляє Борислав.Онлайн.

Могильні склепи розбивають свідомо з ціллю наживи, задля того, щоб вкрасти цінні речі, присутні там. Видовище, яке можна зустріти на цвинтарях – просто жахливе. Чимало склепів стоять відкриті, поміж розритою землею видніються кості колись захоронених людей..

Цікаво, що більшість розбитих склепів старі, трапляються розбиті могили польських родин. Очевидно, злочинці розраховують на те, що рідних вже немає серед живих і ніхто не підніматиме зайвого шуму. Однак в соціальних мережах, постраждалі від розбоїв родичі, висловлюють своє обурення та шок від того, що в грабіжників немає нічого святого.

На Тустановецькому кладовищі розбитих склепів чимало. Вони досі стоять відкритими. Що цікаво, пролазили в гробниці очевидно якісь маленькі та худощаві люди, або, чого ще гірше, підлітки, так як вибиті в склепах діри подекуди зовсім невеликого розміру.

Сьогодні люди, які потерпіли від таких пограбувань, заявляють про факти пограбувань. Можливо грабіжників вдастся виявити при спробах здати вкрадені речі до ломбардів чи при інших спробах збути награбоване.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Варта 1