У Львові в школах і садках з батьків збирають до 4 млн грн

07.10.2017 12:33   Джерело: Гал-інфо
Опубліковано : Патрік Скеля
Проаналізувавши звіти шкіл та дитячих навчальних закладів, ми виявили, що коштами батьків, так званими благодійними внесками, покривається приблизно 1/5 частини видатків на матеріальне забезпечення цих установ. Про це, 5 жовтня, під час засідання сесії Львівської міської ради повідомив депутат Ігор Дякович, передає кореспондент із сесійної зали, пише - Гал-інфо.

Читайте також

Із 2015 року кількість дітей з інвалідністю, які пішли до звичайних шкіл, зросла майже в три рази

За словами депутата, йдеться про «благодійні внески» та поточні ремонти, закупівлю канцтоварів, миючих засобів, засобів особистої гігієни тощо.

«На сьогодні, згідно з офіційними даними, ця сума становить близько 4 млн гривень», - сказав Ігор Дякович. 

Зважаючи на таку практику, яка склалась в закладах освіти Львова, Ігор Дякович вимагає від міської влади збільшити фінансування шкіл і дитсадків, а саме збільшити витрати  на матеріально-технічного забезпечення: на засобами для миття, особистої гігієни та на інші поточні потреби  - на 50 %. 

Також він просить невідкладно винести на засідання Львівської міської ради Програму охорони закладів комунальної власності гуманітарного профілю та передбачити повне фінансування цієї програми. 

Окрім того, депутат наполягає на тому, то слід збільшити суму на харчування для учнів пільгових категорій, а також учнів 1-4 класів.

Ігор Дякович попросив при формуванні бюджету на 2018 рік максимально врахувати бюджетні запити шкіл, забезпечити їх повне фінансування.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Гал-інфо