Самбірська міськрада за незаконне звільнення чиновниці з бюджету виплатить 25 тис. грн

08.10.2017 22:33   Джерело: ZIK
Опубліковано : Патрік Скеля

Самбірський міський голова Львівської області Юрій Гамар все-таки виконав рішення Самбірського міськрайонного суду від 2 жовтня та видав відповідне розпорядження про поновлення Галини Магац на посаді начальника відділу земельних відносин, яка ним була звільнена, пише - ZIK.

Чиновниці Ратуші знадобилося понад п’ять місяців, щоб відстояти свої законні права. І це вона зробила за допомогою суду. Стільки часу Галина Магац перебувала на обліку в центрі зайнятості, який і виплачував їй допомогу як безробітній.

У результаті поновлення на посаді начальника відділу земельних відносин Самбірська міська рада із свого бюджету через грубе порушення мером трудового законодавства вимушена буде повернути центру зайнятості 25 тисяч гривень.

Нагадаємо, що за час каденції нинішнього міського голови Самбора Юрія Гамара, це вже третій підлеглий, звільнений ним з роботи, який рішенням суду поновлений на попередніх посадах. Усім їм за вимушені прогули виплачено відповідні суми з бюджету міської ради.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ZIK