Доля жінки, яка підозрюється у порушенні санітарних правил і норм під час виготовлення риби гарячого копчення, суд у Львові обрав міру запобіжного заходу.
Читайте також
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
Львів’янка коптила рибу у власному гаражі в антисанітарних умовах та реалізовувала її на одному з львівських ринків. Внаслідок вживання неякісної продукції за медичною допомогою звернулась 71 особа, з яких 68 були госпіталізовані, з них семеро дітей, пише Народна Правда з посиланням на повідомлення прес-служби поліції Львівської області.
48-річній зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.
Їй загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.
У четвер, 5 жовтня, Франківський суд Львова обрав для підозрюваної міру запобіжного заходу – цілодобовий домашній арешт строком на шістдесят діб.