Ввечері 9 жовтня дівчину-підлітка з Турківського району на Львівщині госпіталізували в лікарню через отруєння грибами, пише – Zaxid.net.
Читайте також
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Жителька с. Закіпці Турківського району 2001 року народження поклали в Турківську центральну районну лікарню після вживання грибів. Стан потерпілої середньої важкості, повідомляє прес-служба ДСНС Львівщини.