Від сьогодні, 10-го жовтня, у Львові розпочнеться опалювальний сезон. Про це повідомляє прес-служба ЛМР, пише – Твоє місто.
Читайте також
Перегляньте також:
- На Львівщині чоловіка засудили до понад 5 років ув’язнення за крадіжку майна нацгвардійця та шахрайство
- У Львові судитимуть ексдоцента вишу: за 10 тисяч доларів обіцяв «роботу в Інтерполі» та виїзд за кордон
Опалювальний сезон у міській раді вирішили почати через низьку температуру повітря. Згідно із законом, опалювальний сезон можна розпочинати, якщо упродовж трьох діб температура повітря буде нижчою за 8 градусів Цельсія.
Відповідне розпорядження про початок опалювального сезону сьогодні підпише міський голова Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо, раніше опалення увімкнули в усіх дитячих садках та лікарнях, а також у більшості шкіл.