Громадська рада вимагає у Садового розірвати договори з перевізниками і провести новий конкурс

10.10.2017 13:27   Джерело: Форпост
Опубліковано : Патрік Скеля

9 жовтня відбулося ще одне позачергове засідання громадської ради при управлінні транспорту ЛМР. Про це повідомили на сторінці у Facebook, пише - Форпост.

Читайте також

Зросла вартість проїзду в приміських та міжміських маршрутках

Обговорювали питання судів навколо оголошеного ще в січні 2017 року конкурсу перевізників та договорів, укладених з "Міра і К" та АТП-14630 за результатами конкурсу.

Зараз і конкурс, і його результати скасовані двома судами. Натомість тривають суди навколо договорів, які намагалось розірвати управління транспорту. 

"Відтак, вирішили звернутися до міського голови Львова Андрія Садового з проханнями:
1) Привести ситуацію з договорами у відповідність до рішення адмінсуду (фактично, розірвати договори з АТП-14630 та "Міра і К") - за 7.
2) Оголосити новий конкурс перевізників, який відповідав би усім вимогам законодавства - за 10.
3) Невідкладно організувати зустріч з перевізниками, членами громадської ради та всіма причетними підрозділами ЛМР для обговорення критичної ситуації, яка склалася з громадським транспортом у Львові - за 10.
4) Передбачити кошти на вивчення пасажиропотоку та провести вивчення пасажиропотоку, аби відкоригувати транспортну мережу та з'ясувати реальну кількість платних пасажирів і пільговиків.

Також ми розглянули питання конкурсу на посаду начальника управління транспорту, який оголосила ЛМР, і вирішили звернутися до управління персоналом ЛМР з проханням повідомити громраду про дату і час проведення конкурсу, аби наш представник(представники) міг(могли) бути присутнім(ми) під час конкурсу, а також попередньо організувати зустріч громради з кандидатами на посаду", - йдеться у повдомленні.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Форпост