На Львівщині під локомотив потрапив 23-річний хлопець

Опубліковано:
16 Жовтня, 2017 о 20:33
На Львівщині під локомотив потрапив 23-річний хлопець
Фото з мережі Інтернет

У м. Миколаїв Львівської області під локомотив потрапив 23-річний місцевий мешканець. Чоловіка госпіталізували. Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівської області, пише – Вголос.

Читайте також



«Укрзалізниця» призначила два нові поїзди до Львова

«Поліцейські попередньо встановили, що 23-річний місцевий мешканець, прибувши електропоїздом «Львів-Трускавець», переходив залізничне полотно і потрапив під локомотив обслуговування колії, що рухався по запасній колії. В результаті наїзду потерпілий отримав тілесні ушкодження і госпіталізований у реанімаційне відділення з діагнозом: відкрита черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, забій мозку, тупа травма грудної клітки, забій хребта», – йдеться у повідомленні.

З’ясовуються обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #локомотив, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #поїзд, #потрапив, #потяг, #хлопець



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: