Вчора у Львові знайшли тіло мертвого чоловіка

Опубліковано:
21 Жовтня, 2017 о 09:29
Вчора у Львові знайшли тіло мертвого чоловіка
Фото з мережі Інтернет

Місцеві правоохоронці 20 жовтня, близько 10 ранку, знайшли у водоймі поблизу Національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій загиблого львів’янина, пише – ТСН.

 



Чоловік працював лікарем-рентгенологом в одній із лікарень міста. 

В обласному управлінні Нацполіції розповіли, що напередодні ввечері із заявою про зникнення звернулася дружина загиблого. Вона повідомила, що востаннє його бачили увечері 18 жовтня у центрі міста. Після цього він зник і не виходив на зв`язок. 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #безвісти зниклий, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #правоохоронці, #тіло, #труп, #чоловік



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: