Ще один національний природний парк створять на Львівщині

21.10.2017 18:36   Джерело: Дивись.інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

популярне


Активно ведеться робота над створенням національного природного парку «Бойківщина» на території Турківського району Львівської області, пише - Дивись.інфо.

Про це повідомили в Департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Провідні науковці Львівщини розробили Регіональну програму розвитку заповідної справи у Львівській області до 2020 року, результатом втілення якої має стати збільшення площі природно-заповідного фонду області до 14 %.

«Враховуючи погодження клопотання Мінприроди, департаментом забезпечено розробку Проекту створення національного природного парку «Бойківщина», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, ландшафтне та природно-географічне різноманіття Львівської області зумовило створення на її території значної кількості об’єктів природно-заповідного фонду. На території Львівщини функціонує 3 заповідних об’єктів загальною площею 155,8 тис га, що складає  7,2 % площі області.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Дивись.інфо