У Дрогобичі станом на 26 жовтня 130 зі 142 житлових будинків міста забезпечено теплопостачанням. Про це повідомив кореспондент з посиланням на начальника КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом’яка, пише – ZIK.
Читайте також
Перегляньте також:
- Шестирічна гімнастка зі Львівщини встановила світовий рекорд, виконавши 430 підйомів на перекладині
- На Львівщині адміністратор Viber-каналу про ТЦК “Мусара” отримав вирок суду
«У 12 будинків, що на балансі ОСББ, ще не подано тепло, там тривають незначні ремонтні роботи системи опалення» – зауважив І. Хом’як.
Нагадаємо, станом на 25 жовтня, КП «Дрогобичтеплоенерго» забезпечило роботу систем централізованого опалення у всіх бюджетних, навчальних та медичних установах міста.