Генерал зі США відзначив високий рівень підготовки військових на Львівщині

01.11.2017 11:35   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Американська делегація на чолі зі заступником командувача армією США в Європі ознайомилася з програмою навчання в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна», пише - Щоденний Львів.

Про це повідомили сьогодні, 31 жовтня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли: «Високі гості завітали до нещодавно створенного Центру імітаційного моделювання та поспілкувалися з командним складом батальйону механізованої бригади, що зараз проходить вишкіл на полігоні».

А заступник командувача армією США в Європі, генерал-майор Джон Гронський, підсумував своє бачення завдань, структури та можливостей Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ таким чином: «Армія США має за честь бути союзником Збройних Сил України. Ваші інструктори показують дуже високий рівень і ми багато переймаємо в них».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів