На Львівщині 20-річний водій не впорався із керуванням та злетів у кювет. У ДТП постраждало двоє осіб, серед них 15-річний львів’янин. Про це повідомили у Департаменті із питань цивільного захисту населення ЛОДА, пише – Львівський портал.
Небезпечна подія трапилася 04 листопада о 04:15 у с. Ходорківці Жидачівського району. 20-річний водій автомобіля «Мазда», житель с. Репехів Жидачівського району, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік
Внаслідок події отримали травми двоє людей – 15-річний житель Львова, а також 24-річний житель с. Квітневе Жидачівського району.