Про це під час засідання громадської ради при управлінні транспорту ЛМР розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович, пише – Tvoemisto.tv.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
«Минулого тижня ми мали зустріч із представниками підприємства із Чернівців. Вони спеціалізуються на такому обладнанні. Хочемо купити в них комплект на 20 вагонів. Будемо в процесі середніх (не лише капітальних) ремонтів переобладнувати електротранспорт на калориферну систему обігріву», – зазначив він.
Цієї зими, як додав Михайло Сидорович, новою системою планують обладнати 50% рухомого складу. У решті тим часом діятиме стара система обігріву.