Садовий пригрозив залишити без грошей стоматполіклініки, які не перейшли на госпрозрахунок

15.11.2017 11:25   Джерело: ZIK
Опубліковано : Патрік Скеля

Міський голова Львова прокоментував реформу стоматологічної галузі в місті. Він зазначив, що місто фінансуватиме лише послуги для тих категорій людей, яким це передбачено законом. Відтак, в бюджеті наступного року такі кошти будуть передбачені для стоматологічних клінік міста, які перейшли на госпрозрахунок. Про це інформує прес-служба ЛМР, пише - ZIK.

«У нас перша стоматологія перейшла на госпрозрахунок. Коли ви проходите на пр Шевченка, у нашу комунальну стоматологію, ви офіційно платите кошти в касу, лікар офіційно отримує достатньо високу заробітну платню. Наприклад, третя стоматологія – там люди працюють без зарплати і всі послуги надають безкоштовно – така версія, але це неправда. Тому та реформа, яка у нас розпочалась, буде доведена до кінця. Діти, малозахищені будуть отримувати безкоштовну допомогу, а всі інші, як це є в цивілізованому світі, мають оплачувати за послуги стоматологів. Але це повинно бути легально. Лікар має легально отримувати зарплату і пацієнт має легально платити кошти в касу. Ми з тої дороги не зійдемо, бо дурити людей не можна», – заявив Садовий.

Мер наголосив, що у міському бюджеті 2018 року жодних додаткових коштів на стоматологію не буде передбачено, окрім тих коштів, які мають йти на оплату для дітей і малозабезпечених, у ті стоматологічні поліклініки, які перейшли на госпрозрахунок.

«Ті, які не перейшли, жодної гривні не отримають», – наголосив Садовий. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ZIK