У Львові волонтери збирають кошти, щоб викупити молодого коня із бійні

11.12.2017 18:25   Джерело: Форпост
Опубліковано : Патрік Скеля

Львівські зоозахисники і волонтери просять небайдужих львів'ян допомогти врятувати коня. Про це повідомив волонтер Ігор Сайко на своїй сторінці у Фейсбук, пише - Форпост.

Читайте також

Львівські вершники стали чемпіонами України з кінного триборства

«Отже, ситуація по кобилі станом на ранок понеділка - кілька людей, які ніби готові були забрати / купити. Дзвінки і... всі попропадали або «Передзвоню потім» і... тиша. Результат - втрачено півтора доби. Сьогодні коня мають оцінити, як м'ясну вагу. Спробую купити по цій ціні. Ще її не знаю остаточно, бо не було м'ясників. 9-12тис.грн.
У коня проблема з суглобом. Потрібно буде пролікувати. Дати відновитись копитам. Їй 8 років.

Питання / проблеми розділяю на етапи по мірі їх важливості: 
1.1. Хто готовий / може / хоче її купити? Ціну остаточну знатиму сьогодні.
1.2. Час терміново збирати кошти. 4731 2171 0731 6075 Сайко І.Б. Тут єдине, прошу уважно! Якщо виконається п.1.1 чи врятувати не вдасться, повертатиму кошти. Тому, перерахувавши - слідкуйте за цим постом та коментарями моїми. Для повернення будуть потрібні Ваші реквізити.
1.3. Потрібен відповідний транспорт щоб її кудись забрати. 20 км від Львова вона.
2. Якщо одного бажаючого викупити нема її купляю я на зібрані кошти. Якщо знайдеться платно чи безплатно транспорт щоб забрати... Куди її везти? Хто може уримувати і т.п.
3. ... Кому коня?

Мій номер: нуль 67 - шість - три одиниці - 606.
3. Картка ще раз: 4731 2171 0731 6075 Сайко І.Б. (пам'ятаємо про ймовірне повернення, слідкуємо).
4. Дуже прошу про максимальну конкретику. На балаканину і т.п. пішло безрезрезультатно півтори доби. Смерть кобили стала ближчою на півтори доби» - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, власник кобили звернувся до волонтерів, щоб забрали восьмирічну тварину, яку як каже:«Не має за шо годувати». Підприємець пропонує викупити кобилу, інакше здасть її на бійню.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Форпост