До дня Святого Миколая для дітей-сиріт із Пустомитівського та Яворівського районів організували святкове дійство «Забавка на Миколая», пишуть – Львівські.
Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, пишуть Львівські. В рамках свята дітей на веселому майстер-класі навчали виготовляти яворівські забавки, показали святкову казку, після чого дітки отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.
Перегляньте також:
- Качинський назвав Садового «бандерівцем» і заявив про повернення українського ордена
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів