У Львові відсьогодні проїзд у маршрутках подорожчав до п’яти гривень, пише – УНН.
Читайте також
Перегляньте також:
- У храмі на Сихові виставили ікону з краплею крові Івана Павла ІІ
- У Львові засудили учасника банди, яка грабувала людей після споювання алкоголем
Відповідне рішення затвердили на виконкомі міської ради 14 грудня.
У «Львівавтодорі» кажуть, що причиною підняття вартості проїзду є підвищення вартості комплектуючих, зокрема бензину та зарплат працівникам.