Садовий виступив проти української мови?

21.12.2017 19:50   Джерело: Форпост
Опубліковано : Патрік Скеля

Андрій Садовий на засіданні виконкому не підтримав прийняття ухвали "Про регулювання мови обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі та здійснення інформування про товари та послуги, розміщення рекламної інформації". Про це повідомив екс-депутат ЛМР Богдан Панкевич на своїй сторінці у Фейсбук, пише - Форпост.

Читайте також

Суд поновив на роботі бухгалтера одного з управлінь мерії, яка провела незаконний платіж на 25 тис. грн
Фінансові порушення обсягом у 47,8 млн грн, або як у Садового крали гроші на смітті
Громадська рада вимагає у Садового розірвати договори з перевізниками і провести новий конкурс

"Це неймовірно – але це сталося. Як «завалити» у Львові ухвалу «Про регулювання мови обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі та здійснення інформування про товари та послуги, розміщення рекламної інформації»? А дуже просто – не включити її в порядок денний сесії. Що і сталося сьогодні на Колегії Львівської міськради з подачі пана мера Садового. Десяток «шкурних» питань включили в порядок денний «з голосу», а ухвалу про українську мову – ні. Бо пан Садовий заперечив. Цю увалу ганяють по комісіях і відкладають ще з липня місяця. Ніхто не хоче казати, що він проти української мови – тому знаходять бюрократичні перепони. Бо ця ухвала НЕ ВИГІДНА ВЛАДІ. Прийдеться наводити порядок в кафешках та хостелах, де весь персонал балакає з клієнтами «на общепанятнам язикє». Імпотентна муніципальна охорона повинна буде приструнити вуличних музик, котрі виспівують на Ринку російську блатоту. Супермаркетам прийдеться маркувати всі товари українською. А це все додатковий клопіт, що відволікає від заробляння грошей. Бо гроші не пахнуть і нейтралізовують навіть національну гідність. Навіть у Львові. ГАНЬБА!" - йдеться у повідомленні.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Форпост