Міський бюджет Львова поповнився майже на 1,5 млн грн від продажу приміщень з аукціону

24.12.2017 18:30   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

У п'ятницю, 22 грудня, відбувся аукціон з продажу об’єктів нерухомого майна, організований управлінням комунальної власності Львівської міської ради. Більшість виставлених на продаж об’єктів отримали свого покупця. Йдеться про чотири нежитлові приміщення за адресами: вул. І. Грабовського, 6-а, пл. Соборна, 17, вул. Городоцька, 147 та вул. Медової Печери, 67. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Читайте також

У Києві шукають покупця для тернопільського заводу
У Львові з аукціону продали чотири комунальні приміщення за ₴1,5 млн

Приміщення, загальною площею 166 кв. м., продані за сукупною ціною 1 млн. 439 тис. грн.

Як зазначають в управлінні комунальної власності ЛМР, особливий ажіотаж викликало у покупців приміщення по пл. Соборній, 17, стартова ціна продажу якого зросла у два рази (з 218 688 до 460 688 грн.). Таким чином, ціна продажу 1 кв. м. цього об’єкту становить 20 тис. гривень.

«Продаж комунального майна на конкурентних засадах є принциповою позицією  управління комунальної власності, адже це дозволяє на прозорих засадах визначати переможців торгів та суттєво підвищувати ціну продажу об’єктів», - повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews