Підполковник зі США розповідав на Львівщині казку

Канадські військові передали на Львівщині дітям солодкі подарунки.

27.12.2017 22:29   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

У міністерстві оборони України повідомили 25 грудня: «Українські та іноземні військовослужбовці привітали дітей військових Міжнародного центру миротворчості та безпеки з Різдвом. З виставою зі Львова до понад двох з половиною сотень дітей військовослужбовців МЦМБ завітав колектив 58-го Будинку офіцерів», пише - Щоденний Львів.

Читайте також

Понад 40 звільнених у запас прикордонників-строковиків повернулись до Львова

«Директор установи, полковник Віталій Провозін, в ролі Святого Миколая роздав дітлахам солодкі подарунки, які для них підготували залучені до «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» («JMTG-U») військовослужбовці Збройних сил Канади, держадміністрація Яворівщини та місцеві релігійні представники. Заступник командира американської компоненти «JMTG-U», підполковник ЗС США Роберт Стіллі, прочитав дітям різдвяну казку, після чого на сцені відбулася святкова вистава. А потім діти самі взяли участь в ігровій постанові казки про ріпку. Зрештою, свято вдалося на славу!», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж зі Львівщини.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів