На Львівщині серед молоді обиратимуть найкращих медиків

02.01.2018 10:35   Джерело: Кулемет.com
Опубліковано : Патрік Скеля

Поважна рада відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» ухвалила рішення запровадити «Медаль Святого Пантелеймона», якою нагороджуватимуть молодих медичних працівників віком до 35 років. Вперше найкращих серед молоді відзначать у наступному 2018 році. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише - Кулемет.com.

Читайте також

Львівський піаніст здобув першу премію на Міжнародному конкурсі в Італії

Нагорода за професіоналізм та милосердя сповідує ідентичну місію, принципи та цінності з «Орденом Святого Пантелеймона», а також має спільні органи пошуку, відбору та присудження Відзнаки.

Молодь відзначатимуть в 4 номінаціях: найкращий молодий лікар, найкращий молодий медичний працівник, найкращий молодий вчений та найкращий волонтер.

Кандидатів на відзнаку мають право пропонувати медзаклади, лікарські та сестринські асоціації, профспілкові та всеукраїнські громадські організації, ради молодих вчених та ін.

Як зазначається в положенні про медаль, нагороду присуджуватимуть громадянам України віком до 35 років, незалежно від статі, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану та місця проживання.

Переможцями стануть найдостойніші молоді медики, «які систематично займаються діяльністю, що позитивно впливає на фізичний розвиток і здоров’я українського народу, суспільну свідомість і духовність, утверджує толерантність, стимулює творчу діяльність для загального блага».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Кулемет.com