У Львові планують боротися з неприємним запахом у Личаківському районі

13.01.2018 13:32   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради вирішила подати звернення щодо розробки комплексної Програми з модернізації очисних споруд у місті. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради, пише - Status Quo.

Як повідомив голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради Остап Доскіч нещодавно комісія провела виїзне засідання на міські очисні споруди по вул. Пластовій. За результатами перевірки було вирішено подати звернення щодо розробки комплексної Програми з модернізації очисних споруд.

За словами голови комісії, навантаження на міські очисні споруди невпинно зростає, адже Львів стрімко розвивається, забудовники зводять великі житлові комплекси.

«У цій ситуації ми повинні, у першу чергу, думати про людей. Зокрема, про тих львів’ян, які живуть неподалік очисних споруд, і змушені потерпати від неприємного запаху. А це фактично увесь Личаківський район, найбільше - мікрорайон Знесіння. Фактично, певні кроки для подолання неприємного запаху уже зроблено. Однак, розробивши комплексну програму з модернізації очисних споруд, ми нарешті матимемо цілісний підхід до вирішення проблеми», - зазначив Доскіч.

Керівництво ЛМКП «Львівводоканал» підтримало відповідне звернення голови комісії.        

«Існуюча технологія очисної стічної води на КОС м. Львова розроблена у 50-х роках минулого століття і не відповідає вимогам природоохоронного законодавства. Останні капітальні вкладення в модернізацію каналізаційних очисних споруд здійснювались 10 років тому в рамках позики Світового банку», - йдеться у листі-відповіді.

Керівництво ЛМКП «Львівводоканал» запевнило – у разі позитивного рішення, розробити таку Програму фахівці готові у найкоротші терміни. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo