Наступного тижня у Львові будуть перевіряти сирени

03.02.2018 18:47   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення у середу, 7 лютого, в період з 14:50 год до 14:55 год будуть проводити навчальне оповіщення населення міста Львова та області за сигналами цивільного захисту, - повідомила прес-служба Львівської ОДА, пише - Гал-інфо.

Увімкнуть електросирени та передаватимуть повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю «Львівського радіо» на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключіть на канали «Першого національного» Національної суспільної телекомпанії України, ТРК «Львів» обласного телебачення або телеканал «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews