Оголошено тендер на очистку фільтрів Грибовицького сміттєзвалища

06.02.2018 20:32   Джерело: Львівські
Опубліковано : Патрік Скеля

ЛКП «Збиранка» оголосило про проведення тендеру на очистку грибовицьких фільтратів. Очищення має відбутись за допомогою модульної установки. Як інформують у прес-центрі Львівської міської ради, у підприємстві обрали «конкурентний діалог» як процедуру закупівлі на тендерном майданчику, пишуть - Львівські.

Читайте також

Грибовицьке сміттєзвалище рекультивовуватимуть по 30 євро за квадратний метр
Представники Посольства Японії відвідали полігон твердих побутових відходів у Грибовичах

Як правило, такий спосіб співпраці між замовником та учасниками тендеру обирається, коли замовник не може визначити специфікацію робіт та склад послуги. Процедура проводиться у два етапи. Впродовж першого етапу учасники тендеру отримують інформацію про вимоги та опис майбутнього проекту без цін. Додатково прописується час і місце, де будуть проводити роботи. З часу оголошення тендеру до подання пропозицій має пройти не менше 30 днів (кінцевий термін – 5 березня). Після цього ЛКП аналізуватиме отримані проекти та проводитиме консультації із учасниками тендеру. Під час проведення другого етапу «конкурентного діалогу» учасники мають подати вже готові пропозиції. Термін подання – не менше 15 днів з дня проголошення початку 2-го етапу. Відтак, замовник укладає угоду із переможцем тендеру. Зазначається, що зараз на полігоні розміщується 14 мільйонів тонн ТПВ. Ділянка, де знаходяться відходи – 26,5 га.

Очікувана вартість робіт – 8 мільйонів гривень. Кошти місто отримало в рамках кредиту від ЄБРР. Виконавець має очистити резервуари-накопичувачі стічних вод і витоків фільтру. Після виконання робіт підприємство має надати звіт на основі попередньо проведених лабораторних дослідженнях про рівень фільтратів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Львівські