У Городоцькому районі звільнено самовільно зайняті підприємцем 20 га землі

Опубліковано:
7 Лютого, 2018 о 08:31
У Городоцькому районі звільнено самовільно зайняті підприємцем 20 га землі
Фото: google.com.ua

Городоцький районний суд зобов’язав звільнити самовільно зайняту земельної ділянки сільськогосподарського призначення вартістю близько 10 мільйонів гривень, пише – Щоденний Львів.

Читайте також



Суд не дозволив Львівській міськраді викупити стадіон «Сільмаш»

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили вчора, 6 лютого, що рішенням Городоцького районного суду Львівської області задоволено позов Городоцької місцевої прокуратури в інтересах Головного управління Держгеокадастру у Львівській області та Долинянської сільської ради Городоцького району до фізичної особи про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 20 га вартістю близько 10 мільйонів гривень, яка розташована за межами населеного пункту на території вказаної сільської ради, а також приведення її до попереднього стану.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #вирок, #земля, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #рішення, #суд



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: