У межах утримання, забезпечення постійної готовності та розвиток територіальної системи оповіщення з метою контролю за технічним станом обладнання та засобів оповіщення протягом 2017 року провели 12 щомісячних і 4 комплексні (у тому числі одна загальнодержавна) технічних перевірок роботи територіальної системи централізованого оповіщення. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Львові приспустять прапори в памʼять про загиблих у Кривому Розі (фото)
- Садовий задекларував 869,6 тис. грн, а дружина 13,4 млн грн доходів за 2024 рік
Про це у п’ятницю, 9 лютого, під час звіту повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.
«Упродовж року встановлені нові стаціонарні системи гучномовного обладнання, впроваджено комплекти мобільного гучномовного обладнання, встановлені вуличні гучномовці та відновлено роботу та встановлення електросирен у містах, проведена заміна старого обладнання», – зазначив Олександр Харчук.
Відтак, у минулому році відновили роботу 6 електросирен.
На фінансування заходів з розвитку та утримання у постійній готовності територіальної та місцевих систем оповіщення витратили 945 тисяч гривень.
Зазначимо, що також встановили 24 цифрові пристрої, зокрема на 2 пунктах управління облдержадміністрації та на апаратурі оповіщення у 9 районах та 3-х містах обласного значення.
Також у минулому році придбали та встановили:
- 19 стаціонарних систем гучномовного обладнання;
- 7 комплектів мобільного гучномовного обладнання на автомашини;
- 7 додаткових вуличних гучномовців;
- провели заміну застарілого обладнання на апаратурі оповіщення – 24 одиниці.
«У 2018 році плануємо встановити ряд електронних засобів, які дозволять покращити систему оповіщення в області», – додав Олександр Харчук.