На Радехівщині поліцейські встановили осіб, причетних до крадіжки опалювального котла з амбулаторії сімейної медицини. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, пише – Львівський портал.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
В Радехівське відділення поліції 24 лютого звернувся за допомогою 74-річний житель одного із сіл району. Він повідомив, що невідомі особи викрали з амбулаторії сімейної медицини опалювальний котел «КІМ-5».
Працівники поліції встановили, що до вчинення правопорушення причетні двоє місцевих мешканців віком 16 та 19 років.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Статтею передбачене покарання включно до позбавлення волі на строк до п’яти років.
Досудове розслідування триває.