Вчительку зі Львова зобов'язали сплатити ₴300 тис. за смерть 9-річного учня

Апеляційний суд відмовився пом'якшувати покарання інструкторці з фізкультури.

27.02.2018 12:47   Джерело: ZAXID.NET
Опубліковано : Патрік Скеля

Колишню інструкторку з фізкультури львівської школи-інтернату №1 остаточно зобов'язали сплатити 300 тис. грн сім’ї 9-річного учня, який після уроків випав із третього поверху і загинув. Таким чином Апеляційний суд Львівської області відмовився пом'якшувати покарання вчительці, залишивши у силі вирок Франківського райсуду, пише - ZAXID.NET.

Читайте також

Правозахисники показали жахливі умови проживання пацієнтів психоінтернату на Львівщині (Відео)

Вчительку Львівської школи-інтернату №1 імені Богдана-Ігоря Антонича засудили ще наприкінці серпня 2017 року. Однак вирок так і не набрав чинності, оскільки адвокати жінки подали апеляцію.

Адвокати стверджували, що вчителька не повинна нести відповідальності за цей трагічний випадок, оскільки після занять хлопчика передали мамі, яка залишилася пити каву з класною керівничкою. Окрім цього стало відомо, що батьки хлопчика приховали від адміністрації школи інформацію про психічні розлади учня (вдома батьки навіть викрутили всі ручки на вікнах, оскільки у хлопчика був потяг до вікон).

Втім, суд відкинув всі аргументи захисників, вирішивши, що вчителька неналежно виконувала свої обов'язки.

«На переконання колегії суддів, наявність у дитини психічних розладів не впливає на обсяг вини вчительки у вчиненні кримінального правопорушення, адже незалежно від наявності психічних розладів законодавством покладено обов'язок на педагога забезпечувати збереження життя і здоров'я учнів», – йдеться в опублікованій 19 лютого ухвалі суду.

У підсумку суд залишив вчительці попереднє покарання – один рік умовно і відшкодування кожному з батьків загиблого учня по 150 тис. грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: ZAXID.NET